ЯК МОТИВУВАТИ ДИТИНУ ДО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ?

5 важливих порад для батьків від професіоналів із викладання іноземної для дітей:

 

  1. ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ. Всі навчальні процеси ґрунтуються на бажанні дізнатися щось нове. Тільки в такому разі, уроки підуть на користь. Важливо підібрати формат навчання та заклад, який викликатиме природній інтерес у дитини до уроків.
  2. МОТИВАЦІЯ. Правильно спонукайте дитину до набуття нових знань. Категорично заборонено використовувати матеріальні заохочення (“Вивчиш це правило, купимо тобі ….. “), ультиматуми (“Не будеш вчити англійську, не поїдеш на море”) або ж залякування. Тільки позитивні емоції у навчанні сприятимуть успішним результатам.
  3. ЗАОХОЧЕННЯ. !!! Не плутати із підкупом. Говоріть із дитиною про переваги, які надає знання англійської, влаштовуйте разом перегляди цікавих, трендових фільмів/мультфільмів англійською, купуйте нові яскраві книги англійською. 
  4. НАДИХАЙТЕ та ПІДБАДЬОРЮЙТЕ дитину. Щиро цікавтеся про все нове, чому дитина дізналася на уроках англійської — нові слова, фрази, граматичні конструкції. Спробуйте одразу використовувати ці нові знання у Вашому повсякденному житті разом із дитиною. Не забувайте, кожного разу після отримання певних результатів, пройденого уроку, отриманої гарної оцінки, похвалити дитину і запевнити, що у неї попереду прекрасне майбутнє. 
  5. ВЛАСНИЙ ПРИКЛАД. Найефективніший спосіб чомусь дитину навчити — це показати, що Ви самі це робите. Читайте, вчіть нові слова, опануйте самі англійську, якщо Ви ще це не зробили. В такій ситуації, все виглядатиме природньо і сприйматиметься як частина повсякденного життя. 

 

КОНТАКТЫ

  •  Голосеевский проспект, 48      офис 31

  •  (063) 795-43-13

  •  (095) 741-85-97

  •  (068) 693-29-08

  •  info@aplusb.com.ua

Политика конфиденциальности

Обратная связь